درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار جستجو محصولات عضویت پی گیری سفارشات صفحه اصلی
     
Monifano
 
   صفحه اصلی      آرشیو اخبار       حضور صنعتگران صنايع کوچک در نمايشگاه گوانجو   
حضور صنعتگران صنايع کوچک در نمايشگاه گوانجو
1398/04/02
پيام فارس - مدير عامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان فارس از اعزام فعالان صنعتي کشور به بزرگترين نمايشگاه صنايع کوچک و متوسط که در شهر گوانجوي چين برگزار مي‌شود خبر داد . 


به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي فارس، احد فتوحي با بيان اينکه فارس استان معين در اعزام فعالان صنعتي ايران به نمايشگاه بين‌المللي گوانجوي چين است، گفت: اين نمايشگاه با حمايت سازمان صنايع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي و با محوريت شرکت شهرک‌هاي صنعتي فارس برگزار مي شود. 
وي افزود: افزون بر 35 شرکت در پاويون ايران شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنايع کوچک و متوسط چين که ازسوم تا ششم تير ماه در گوانجو برگزار مي‌شود حضور خواهند داشت. 


فتوحي ادامه داد: در اين نمايشگاه بيش از 30 کشور و همچنين سازمان‌هاي بين‌المللي در قالب 2 هزار و 533 غرفه حضور خواهند داشت و شرکت شهرک‌هاي صنعتي فارس مسئوليت برگزاري پاويون ايران را عهده دار است. 
وي افزود: در اين نمايشگاه بخش خصوصي ايران در حوزه پوشاک، کيف و کفش، گياهان دارويي، صنايع غذايي، صنايع دستي و صنايع برق و الکترونيک حضور خواهند داشت. 


مدير عامل شرکت شهرک هاي صنعتي فارس همچنين از ارائه محصولات خوشه هاي فرش 18 استان کشور در اين نمايشگاه خبرداد و گفت: در اين نمايشگاه محصولات و خدماتي در حوزه‌هاي هوش مصنوعي، توليد هوشمند، حفظ انرژي، فناوري‌هاي جديد، داده‌هاي بزرگ، اينترنت صنعتي و توليد هوشمند به نمايش گذاشته مي‌شود . 


وي با يادآوري اينکه نمايشگاه گوانجو از سال 2004 با هدف ارتقاء مبادلات و همکاري بين شرکت هاي کوچک و متوسط و همتايان خارجي آنها، توسط دولت مرکزي چين راه اندازي شده است، گفت: حمايت سازمان صنايع کوچک و شهرک هاي صنعتي ايران با همراهي کنسولگري ايران در گوانگجو سبب شده تا امسال از نظر مشارکت، شاهد حضور پر تعداد بخش خصوصي باشيم. 


فتوحي اضافه کرد: علاوه بر حضور شرکت‌ها در اين نمايشگاه، يک هيئت تجاري متشکل از فعالين صنعت ايران در اين نمايشگاه حضور خواهند داشت . 
وي با اشاره به اهميت مذاکرات تجاري و اقتصادي بين فعالان صنعتي، تجاري و اقتصادي در چنين رويدادهايي، گفت: تمهيداتي براي برگزاري مذاکرات چهره به چهره فعالان اقتصادي ايران با تجار چين و ساير کشورها در نظر گرفته شده است. 


فتوحي به حضور تجار و صنعتگران 12 استان کشور در اين رويداد بين المللي اشاره و خاطرنشان کرد که از فارس نيز 16 فعال صنعتي از حوزه هاي صنايع تبديلي و تکميلي کشاورزي، بسته بندي خشکبار، صنايع فراوري سنگ و فرش دستبافت به ارائه توانمندي هاي خود خواهند پرداخت . 
 
 
 
تازه های وب سایت اطلاعات فروشگاه
Facebook.com/Monifano.eshop
09354715389
Info@monifano.com
Monifano
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه Monifano می باشد

طراحی شده توسط شرکت مهندسی فرا ارتباط به پویان